Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiktoria Nawrocka

Mam na imię Wiktoria. Od urodzenia zdiagnozowano u mnie wiele przewlekłych chorób jak np. przewlekłe zapalenie oskrzeli mieszane: proste i śluzowo-ropne, nawracające zakażenia układu oddechowego...

Mam na imię Wiktoria. Od urodzenia zdiagnozowano u mnie wiele przewlekłych chorób jak np. przewlekłe zapalenie oskrzeli mieszane: proste i śluzowo-ropne, nawracające zakażenia układu oddechowego, astmę oskrzelową, niedobory odporności, niedoczynność tarczycy, nawracające zaparcia, obserwacja i leczenie w kierunku nieswoistego zapalenia jelit, nawracające grzybicze zapalenie jamy ustnej i przewodu pokarmowego, zakażenia układu moczowego, małopłytkowość i niedokrwistość, padaczkę, wadę wzroku. Ponadto mam opóźnienie mowy i rozwoju psychomotorycznego. Moje choroby postępują i muszę być ciągle rehabilitowana, aby w miarę możliwości być samodzielna. Moje życie w większej mierze kojarzy mi się z chwilami spędzonymi w szpitalach, rehabilitacją, inhalacjami i lekami, które muszę przyjmować kilka razy dziennie. Mimo wszystko zaczęłam uczęszczać do szkoły w trybie indywidualnym, uwielbiam się śmiać, uczyć i malować. Pobyty w szpitalach, rehabilitacja, wizyty u specjalistów, specjalna dieta, dojazdy do klinik w całej Polsce jak również leki i środki higieniczne,  są to bardzo duże wydatki, na które brakuje nam środków, dlatego z całego serca proszę o najdrobniejszą nawet pomoc. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nawrocka, 2260 pomożesz mi w rehabilitacji, leczeniu, codziennym funkcjonowaniu, jak również pomożesz mi na nowo poznawać świat.

POMÓŻ MAŁEJ WIKTORII W WALCE Z CHOROBĄ

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 269
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a