Mam na imię Wiktoria i choruję na nieuleczalną cukrzycę typu 1 (insulinozależną). Choroba ta jest groźna, gdyż nieleczona prowadzi do wielu powikłań. Zachorowałam na nią w 2012 roku, miałam wówczas 5 lat. Cukrzyca zmusiła mnie i moich rodziców do całkowitej zmiany w naszym życiu...

Mam na imię Wiktoria i choruję na nieuleczalną cukrzycę typu 1 (insulinozależną). Choroba ta jest groźna, gdyż nieleczona prowadzi do wielu powikłań. Zachorowałam na nią w 2012 roku, miałam wówczas 5 lat. Cukrzyca zmusiła mnie i moich rodziców do całkowitej zmiany w naszym życiu. Teraz codziennie robimy pomiary cukru około 10 razy na dobę, pilnujemy diety - każdy posiłek musi być dokładnie przeliczony, aby był adekwatny do podanej insuliny. Na dzień dzisiejszy jestem na pompie insulinowej za pomocą której mogę przyjmować insulinę, ponieważ moja trzustka przestała ją produkował.  Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.Wiktoria wraz z rodzicami.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Wraz z rodzicami zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla mnie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Maciaszczyk, 2167 będziemy mogli w dalszym ciągu pokrywać koszty związane z leczeniem.

Wiktoria wraz z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 389

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!