Wiktoria ma 14 lat i od lipca 2018r. choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Uwielbia jeździć na rowerze, gdy miała taką możliwość potrafiła to robić godzinami. Kocha zwierzęta, zwłaszcza konie i psy.

Początkowo objawy były niepozorne, jednak w niezwykle krótkim czasie zaczęły się bardzo nasilać. Badania lekarskie nie pozostawiły złudzeń. W kwietniu 2019r. Wiktoria mogła wrócić do domu. Jednak krótko potem szokująca diagnoza - nawrót choroby. Od 18.03.2020r. leczy się intensywnie na oddziale Hematologii w UCK w Gdańsku, przygotowując się do przeszczepu szpiku. Niejednokrotnie bywają dni bardzo trudne, jednak Wiktoria się nie poddaje i walczy dzielnie. Czeka nas bardzo długa droga, na którą potrzebne są niemałe środki pieniężne. Wymagane są kosztowne leki, środki pielęgnacyjne, dieta bezglutenowa, oraz remont mieszkania ze względu na obecność wilgoci i grzyba. Dlatego prosimy ludzi dobrej woli i o wielkim sercu o wsparcie materialne w tym trudnym dla nas czasie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KANDZIORA,13549 wspierasz Wiktorię w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3329

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!