Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiktoria Janus

Do niedawna wszystko w naszej rodzinie wyglądało całkiem zwyczajnie. Od września 2017 nasza 3 letnia córka miała iść do przedszkola, a ja wrócić do pracy. Nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło 24 lipca 2017...

Do niedawna wszystko w naszej rodzinie wyglądało całkiem zwyczajnie. Od września 2017 nasza 3 letnia córka miała iść do przedszkola, a ja wrócić do pracy. Nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło 24 lipca 2017. Córka kilka dni wcześniej skręciła nogę – wizyta w szpitalu zalecone okłady. Następnego dnia pojawiła się gorączka, nie przejmowałam się za bardzo gdyż usłyszałam ze być może tak organizm zareagował na stan zapalny kostki. Po kilku dniach gorączka nie spadała więc zaczęłam się martwić. Bez wahania pojechałyśmy do Pediatrycznego Szpitala na Żwirki i Wigury. Przygotowana byłam że spędzimy noc w szpitalu aby ustalić przyczynę tej gorączki ale nie przyszło mi do głowy że szpital stanie się naszym drugim domem. Po wykonaniu wszystkich specjalistycznych badań padła diagnoza – OSTRA BIAŁACZKA LIMFOBLASTYCZNA. Dla mnie ta informacja była jak wyrok śmierci. Świat nasz runął w gruzach. Rozpoczęliśmy leczenie.Początki były ciężkie. Jednak po pewnym czasie córka przyzwyczaiła się do szpitalnej sali. Nawet polubiła szpital. Stał się dla niej namiastką przedszkola. Znalazła tu nowe koleżanki i kolegów. Obecnie leczymy się już 6 miesięcy. Wika znosi to bardzo dzielnie mimo że po chemioterapii organizm jest bardzo wycieńczony. Do wzmocnienia potrzebna jest suplementacja. Leki które Wiktoria przyjmuje są bardzo drogie i czasem niedostępne w Polsce.Zwracam się z prośbą o pomoc, aby Wiktoria mogła wrócić do normalnego życia.. Dla nas rodziców nie ma teraz cenniejszej  rzeczy niż zdrowie dziecka.  

WSPOMÓŻ WIKTORIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Janus, 8773 pomagacie Wiktorii w codziennej walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 392
Ulotkę wygenerowano: 16
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>