Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiktoria Gajderowicz

Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21...

Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21. Ta wada genetyczna nazywa się Trisomia 21 potocznie mówiąc Zespół Downa. Niestety nadmiar ten nie jest mi pomocny, wręcz przeciwnie - przeszkadza w prawidłowym rozwoju. Chciałabym się rozwijać jak inne zdrowe dzieci, ale niestety na każdy postęp muszę ciężko pracować. Dlatego rehabilituję się parę razy w tygodniu, uczęszczam na zajęcia z logopedą, psychologiem oraz pedagogiem specjalnym. Jeżdżę również na dogoterapię i integrację sensoryczną. Korzystam z różnych lekarzy specjalistów: neurologa, okulisty, kardiologa, dermatologa a także endokrynologa. Pomimo ograniczeń, które niesie ze sobą ta wada genetyczna wiem, że dzięki intensywnej rehabilitacji jakość mojego życia będzie z każdym dniem się poprawiać. Największym marzeniem mojej rodziny jest bym w dorosłym życiu w miarę możliwości była samodzielna. Dlatego każda pomoc w gromadzeniu środków na moją rehabilitację będzie mi pomocna.  

PODARUJ 1 % SWOJEGO PODATKU !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gajderowicz, 5888 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o samodzielność.

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 392
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>