Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21...

Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21. Ta wada genetyczna nazywa się Trisomia 21 potocznie mówiąc Zespół Downa. Niestety nadmiar ten nie jest mi pomocny, wręcz przeciwnie - przeszkadza w prawidłowym rozwoju. Chciałabym się rozwijać jak inne zdrowe dzieci, ale niestety na każdy postęp muszę ciężko pracować. Dlatego rehabilituję się parę razy w tygodniu, uczęszczam na zajęcia z logopedą, psychologiem oraz pedagogiem specjalnym. Jeżdżę również na dogoterapię i integrację sensoryczną. Korzystam z różnych lekarzy specjalistów: neurologa, okulisty, kardiologa, dermatologa a także endokrynologa. Pomimo ograniczeń, które niesie ze sobą ta wada genetyczna wiem, że dzięki intensywnej rehabilitacji jakość mojego życia będzie z każdym dniem się poprawiać. Największym marzeniem mojej rodziny jest bym w dorosłym życiu w miarę możliwości była samodzielna. Dlatego każda pomoc w gromadzeniu środków na moją rehabilitację będzie mi pomocna.  

PODARUJ 1 % SWOJEGO PODATKU !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gajderowicz, 5888 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 418

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!