Mam na imię Wiktoria. Urodziłam się 14 sierpnia 2010. Od samych pierwszych dni moje życie nie było łatwe, urodziłam się z rozszczepem podniebienia miękkiego, wada nerki, ciągłymi zapaleniami uszu...

Mam na imię Wiktoria. Urodziłam się 14 sierpnia 2010. Od samych pierwszych dni moje życie nie było łatwe, urodziłam się z rozszczepem podniebienia miękkiego, wada nerki, ciągłymi zapaleniami uszu. Zapalenie uszu jak i rozszczep spowodowały niedosłuch obustronny mieszany. W ciągu swego życia bardzo wiele razy byłam w szpitalu. Przeszłam 5 operacji. Nerki mam ektopowe, mam zaburzenia mikcji. Mam też niewielka wadę wzroku. Jestem pod ciągłą opieka Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, mimo że mieszkam w Białymstoku. Od urodzenia jestem dzieckiem niepełnosprawnym.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O LEPSZE JUTRO

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Andrukiewicz, 6935 pomagacie mi i mojej mamie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 470

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!