Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nazywam się Wiktor, prawda że wyglądam jak zwykły, zdrowy 10 latek? Niestety, od 3 r.ż padaczka lekooporna (zespół pseudo Lennoxa-Gastauta) stara się odebrać mi prawdziwe, szczęśliwe dzieciństwo. Mimo, że boję się kolejnego napadu, czasem mam gorszy dzień jak Ty, jestem smutny albo zdenerwowany, to chcę jeździć na rowerze, pływać, skakać, biegać, jeździć konno, wspinać się i uczyć jak moi rówieśnicy. Mama mówi, że mogę, ale tylko w asyscie jakiś specjalistów, a to ja przecież jestem specjalistą w wymyślaniu zabaw...

Wyobraź sobie, że każda złotówka, każdy 1% to kolejna minuta pracy z Wiktorem, która przybliża go do celu jakim jest pełna sprawność i nadzieja na samodzielność w dorosłym życiu. To kolejny uśmiech i radość z bycia dzieckiem, takim jak rówieśnicy.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szybek, 6322 wspieracie codzienne funkcjonowanie Wiktora.


Odsłony: 2057

Ilość pobrań: 37

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!