Mam 60 lat, jestem po udarze mózgu w kwietniu i czerwcu 2018r., mam uszkodzone serce. Jestem po zabiegu neurochirurgicznym na kręgosłupie w 2016r. Jestem sparaliżowany prawostronnie. Mam duże problemy z mówieniem, przez co mój kontakt z otoczeniem jest bardzo utrudniony.

Niestety poruszam się na wózku inwalidzkim i wymagam pomocy innych osób podczas chodzenia, kąpieli, codziennych czynności. Znalazłem się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej i finansowej. Obecnie mieszkam w Domu Pomocy Społecznej, po opłaceniu pobytu i leków, praktycznie nie zostaje mi nic na rehabilitację. Bardzo potrzebna jest mi systematyczna rehabilitacja, aby poprawić sprawność fizyczną i intelektualną, praca z logopedą, abym mógł normalnie funkcjonować.

PROSZĘ POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KWARCIANY, 11447 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 303

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!