Nazywam się Wiesław Kostrzewa, mam 54 lata. Moje normalne życie przerwała utrata obu nóg, teraz poruszam się tylko na wózku inwalidzkim i potrzebuję stałej opieki. Lewą nogę straciłem w 2012 r. Kończyna dostała się pomiędzy bęben zwrotny a taśmę, czego konsekwencją była jej amputacja powyżej kolana.

W 2018 roku mój stan zdrowia się pogorszył, jednym z powikłań choroby była stopa cukrzycowa. Nogi niestety nie udało się uratować, amputowano ją poniżej kolana. Moim marzeniem jest powrót do samodzielnego funkcjonowania, co ułatwiłyby mi protezy. Niestety koszt protez oraz leków, które muszę przyjmować jest ogromny, dlatego bardzo proszę o wsparcie i pomoc w powrocie do zdrowia.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOSTRZEWA, 1528 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.

Serdecznie dziękuję za pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 540

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!