Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Weronika Zagórska

Weronika urodziła się jako zdrowe dziecko, jedno z bliźniąt. Do 6 roku życia rozwijała się prawidłowo, od tego czasu jednak zaczęły się pojawiać stopniowo narastające problemy – z mową, równowagą, koordynacją...

 Weronika urodziła się jako zdrowe dziecko, jedno z bliźniąt. Do 6 roku życia rozwijała się prawidłowo, od tego czasu jednak zaczęły się pojawiać stopniowo narastające problemy – z mową, równowagą, koordynacją. Dziecko zamknęło się w sobie, wycofało z kontaktów z rówieśnikami, stało się drażliwe, płaczliwe. W 2007 r. u 8-letniej Weroniki zdiagnozowano rzadką chorobę metaboliczną – gangliozydozę GM1. Choroba ma charakter postępujący, obecnie nie ma na nią lekarstwa. Wierzymy jednak, że Weronika doczeka dnia, kiedy medycyna nie będzie wobec jej choroby bezradna. Rozpoczęliśmy walkę o jak największą sprawność dziecka. To walka, której nie wolno nam przerwać ani na moment i którą będziemy kontynuować do kiedy będzie trzeba. Obecnie Weronika ma duże problemy z mową, dają o sobie znać problemy neurologiczne, dysplazja kręgosłupowo-nasadowa. Potrzebuje pomocy drugiej osoby w codziennym funkcjonowaniu, ale, choć z trudem, cały czas mówi, chodzi, stara się być jak najbardziej samodzielna. I co najważniejsze – jest pogodna, wiecznie uśmiechnięta, otwarta i miła dla wszystkich, niewiarygodnie wprost dzielna. To jej postawa dodaje nam sił. Przed nami długa i pewnie niełatwa droga, ale dla tego dziecka warto przenosić góry.   Z góry dziękujemy za każdą pomoc!

PROSIMY O POMOC DLA WERONIKI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zagórska, 2312 wesprzecie nas Państwo w opłaceniu niezbędnej i niestety drogiej rehabilitacji, konsultacji lekarskich, kosztownych badań, zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 769
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>