Mam na imię Weronika, w tym roku skończyłam 26 lat. Urodziłam się z poważną wadą kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa).

Pierwszy zabieg na kręgosłupie miałam już w pierwszej dobie życia. Od tamtej pory przeszłam kilkanaście operacji i kilkadziesiąt pobytów w szpitalach. Nękają mnie choroby współistniejące, związane z tą wadą. Stale leczę się u kilku specjalistów. Pomiędzy jedną, a drugą bitwą o zdrowie staram się funkcjonować normalnie na ile jest to możliwe z moim stanem zdrowia. Moją pasją jest malarstwo i czytelnictwo. Kocham czytać, pisać recenzje i jeździć na spotkania autorskie.

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WĄTROBA 3259 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 517

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!