Nazywam się Weronika Uszakiewicz, mam 22 lata i jestem świeżo upieczoną mamą...

Nazywam się Weronika Uszakiewicz, mam 22 lata i jestem świeżo upieczoną mamą.Od urodzenia cierpię na wadę kończyny dolnej - Fibular Hemimelia oraz Proximal Femoral Focal Deficiency, czyli przekładając na język polski - wrodzony niedorozwój kości udowej i strzałkowej. Od urodzenia leczyłam się w różnego rodzaju ośrodkach w całej Polsce, jednak leczenie nie przyniosło skutku. Wielokrotne operacje zasiały ogromne spustoszenie w moim organizmie, dlatego moje kolano, kręgosłup, miednica, kości i mięśnie są w opłakanym stanie. W chwili obecnej ostatnią szansą na zachowanie mojej sprawności jest amputacja nogi powyżej kolana. Koszty odpowiedniego oprotezowania są ogromne, dlatego bardzo proszę o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku, wysyłania SMSów i dokonywania wpłat. Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Uszakiewicz, 8805 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 695

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!