Weronika Sienkiewicz to 15-letnia uczennica 3 klasy gimnazjum. We wrześniu 2014 roku zdiagnozowano u niej cukrzycę typu 1. Na dzień dzisiejszy jest to choroba nieuleczalna. Wymaga ciągłej kontroli cukru we krwi oraz dostarczania insuliny do organizmu.

Obecnie Weronika korzysta z osobistej pompy insulinowej oraz nowoczesnego systemu pomiaru glikemii Free Style Libre. Jest on niezmiernym ułatwieniem w prowadzeniu cukrzycy /zmniejsza ilość bolesnych nakłuć i pozwala przewidzieć niebezpieczne hipoglikemie/. Jednocześnie jego koszt utrzymania jest wysoki. Do tego dochodzą codzienne koszty leczenia. Dlatego tez rodzice proszą o wsparcie finansowe.

POMÓŻMY WERONICE LEPIEJ ŻYĆ Z CUKRZYCĄ

Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem SIENKIEWICZ, 5803 pomogą Państwo w zmaganiach z chorobą Weroniki i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 573

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!