Witajcie. Mam na imię Weronika. Właśnie zdałam do 5 klasy. Mam 11 lat. Od urodzenia choruję na przodozagięcie strzałki ze stawem rzekomym i nerwiakowłókniowatość...

Witajcie. Mam na imię Weronika. Właśnie zdałam do 5 klasy. Mam 11 lat. Od urodzenia choruję na przodozagięcie strzałki ze stawem rzekomym i nerwiakowłókniowatość. Choć życie rzuca mi kłody pod nogi, nie poddaję się i radzę sobie świetnie, zarówno w szkole jak i poza nią. Jestem częstym pacjentem w szpitalach, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Pan doktor powiedział, że kiedyś będę zdrowa. To jest moje jedyne marzenie.  Proszę pomóżcie mi je spełnić, a o resztę zawalczę sama.  

POMÓŻCIE MI WYZDROWIEĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Paterak, 7907 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Pozdrawiam Was gorąco- Weronika


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 481

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!