Nazywam się Weronika. Mam 25 lat. Od kilku lat cierpię na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jestem na specjalistycznym żywieniu medycznym, które niestety nie jest refundowane przez NFZ. Poza nim przyjmuję codziennie ponad kilkanaście leków, których koszt miesięczny przewyższa mocno mój budżet.

Choroba Crohna w moim przypadku jest po prostu nieobliczalna - muszę być pod stałą opieką wielu specjalistów. Zanim zachorowałam byłam studentką Uniwersytetu Warszawskiego, pracowałam jako petsitter i zoopsycholog. Działałam w kilku Fundacjach i pomagałam w organizacji zbiórek, bazarków, adopcji zwierzaków. Bardzo chciałabym móc wreszcie wrócić do swoich pasji i robić to co zawsze kochałam.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Barwińska-Jastreb,13634 pomagacie mi zdobyć środki na żywienie medyczne i codzienne funkcjonowanie. Dziękuję bardzo za okazane wsparcie! Weronika


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 210

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!