Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nazywam się Weronika. Mam 25 lat. Od kilku lat cierpię na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jestem na specjalistycznym żywieniu medycznym, które niestety nie jest refundowane przez NFZ. Poza nim przyjmuję codziennie ponad kilkanaście leków, których koszt miesięczny przewyższa mocno mój budżet.

Choroba Crohna w moim przypadku jest po prostu nieobliczalna - muszę być pod stałą opieką wielu specjalistów. Zanim zachorowałam byłam studentką Uniwersytetu Warszawskiego, pracowałam jako petsitter i zoopsycholog. Działałam w kilku Fundacjach i pomagałam w organizacji zbiórek, bazarków, adopcji zwierzaków. Bardzo chciałabym móc wreszcie wrócić do swoich pasji i robić to co zawsze kochałam.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Barwińska-Jastreb,13634 pomagacie mi zdobyć środki na żywienie medyczne i codzienne funkcjonowanie. Dziękuję bardzo za okazane wsparcie! Weronika


Odsłony: 828

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!