Witam, mam na imię Waldek, mam 65 lata. Jestem po dwóch zawałach i po operacji kręgosłupa. 7 lat temu miałem dwa udary i od tego momentu jestem niepełnosprawny...

Witam, mam na imię Waldek, mam 65 lata. Jestem po dwóch zawałach i po operacji kręgosłupa. 7 lat temu miałem dwa udary i od tego momentu jestem niepełnosprawny. Potrzebuję długiej i kosztownej rehabilitacji. Również od półtorej roku mam problemy z cukrzycą. Mój stan zdrowia nie pozwala mi samodzielnie funkcjonować, dlatego na co dzień mam wsparcie żony. Rok temu zdiagnozowali u mnie raka. Leczę się na onkologii w Bydgoszczy, która jest oddalona od mojej miejscowości o ponad 150 km. Wizyty u lekarzy specjalistów, pochłaniają dużo energii i czasu. A dojazd i nocleg w Bydgoszczy jest kosztowny.   Dziękuję za okazaną pomoc. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Schab, 6488 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Dziękuję za okazaną pomoc. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1082

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!