Waldemar urodził się w czerwcu 2014r. z wadą wrodzoną - przepukliną oponowo-rdzeniową. Syn ma porażenie wiotkie kończyn dolnych, podwichnięte oba stawy biodrowe, stopy końsko-szpotawe oraz pęcherz neurogenny.

Waldek jest cierpliwym, mądrym i pogodnym dzieckiem. Dzielnie znosi codzienną rehabilitację. Staramy mu się zapewnić jak najlepszy rozwój, opiekę lekarską oraz rehabilitację, co wiąże się z dużymi kosztami. Niezbędne jest stosowanie zaopatrzenia ortopedycznego, które też jest kosztowne. Powyższe działania przyczyniają się do tego że w przyszłości syn będzie samodzielnie chodził.

POMÓŻ  WALDKOWI STANĄĆ NA NOGI!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Grzelak, 6316 pomagacie Waldemarowi w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność. Serdecznie dziękujemy za pomoc, Rodzice Agnieszka i Jakub.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 685

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!