Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Vitalii Melnyk

Witia to 20-letni chłopak z małej wsi na zachodnie Ukrainy. 10 sierpnia 2014 roku jego życie zmieniło się. W Kijowie przeżył niefortunny wypadek. Skok spowodował paraliż, konieczność operacji i rehabilitacji...

 Witia to 20-letni chłopak z małej wsi na zachodnie Ukrainy. 10 sierpnia 2014 roku jego życie zmieniło się. W Kijowie przeżył niefortunny wypadek. Skok spowodował paraliż, konieczność operacji i rehabilitacji. Rodzina zrobiła wszystko, by go ratować. Mama znalazła dla niego odpłatną rehabilitacje w Polsce. Siostra opiekowała się cały czas bratem. Od 8 września Witia jest leczony w Polsce. Koszty rehabilitacji, czyli około 8 tysięcy złotych miesięcznie, ponosi rodzina. Chłopak zaczyna poruszać rękoma, nogi pozostają jednak nadal bez czucia. Szukamy ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pomóc temu młodemu człowiekowi. Utworzyliśmy dla Witii subkonto w Fundacji Avalon. Wpłacając co miesiąc 20-30 złotych moglibyście Państwo pomagać regularnie jego rodzinie. Coraz trudniej jest jej ponosić samodzielnie koszty rehabilitacji, a przed Witią wiele miesięcy ćwiczeń. Może ktoś mógłby pomóc w szerszym zakresie?  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Melnyk, 3514 pomagają mu Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

WSPOMÓŻ WITIE W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Melnyk, 3514 pomagają mu Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 335
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>