Mama (75 lat) od kilku lat była diagnozowana w kierunku Alzheimera, ale już wiemy, że Jej problemy z mową, koncentracją, nastrojem,...

Mama (75 lat) od kilku lat była diagnozowana w kierunku Alzheimera, ale już wiemy, że Jej problemy z mową, koncentracją, nastrojem, kontaktem z otoczeniem, utratą podstawowych umiejętności dnia codziennego, nastrojami czy apatią to skutek Otępienia Semantycznego. Na rozwój choroby duży wpływ ma stres i prawdopodobnie znaczne zmiany zaszły w czasie kilkuletniej choroby męża, którym opiekowała się, gdy w wyniku powikłań związanych z cukrzycą całe tygodnie spędzał w szpitalach, musiał być dializowany, potem przeszedł amputację obu nóg, by w końcu odejść w 2014 roku. Teraz sama wymaga opieki 24 godziny na dobę i zasługuje na to, by zapewnić jej znane, stabilne otoczenie, najlepszą opiekę medyczną, a co najważniejsze miłe jej sercu twarze, które zna, choć nie wie skąd.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON (KRS 0000270809) z dopiskiem Rapacka, 3300 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą. Dziękuję za wsparcie, dobre myśli i za to, że jesteście z nami.

POMÓŻ POMAGAĆ I WSPIERAĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON (KRS 0000270809) z dopiskiem Rapacka, 3300 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą. Dziękuję za wsparcie, dobre myśli i za to, że jesteście z nami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 509

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!