Urodziłam się z wrodzoną rybią łuską. Całe dzieciństwo to była walka z bólem, pękaniem skóry. Gdyby tego było mało, w wieku niespełna 20 lat, okazało się, że mam problemy z sercem. Przeszłam kilka ablacji mięśnia sercowego.

Do tego doszło wrzodziejące zapalenie jelit oraz choroba uchyłkowa. Przez lata żyłam w bólu, często z wyczerpania organizmu lądowałam w szpitalu. A w zeszłym roku przeszłam udar mózgu, którego skutkiem był niedowład lewostronny. Walczę o każdy dzień i dzisiaj już nie poruszam się na wózku tylko „chodzę” ciągnąc za sobą nogę. Obecnie potwierdzono u mnie zespół antyfosfolipidowy. Mimo tych wszystkich niedogodności wiem, że życie jest piękne gdy jest wypełnione miłością. A ja mam najcudowniejszą córeczkę na świecie (Koluch, 11973).

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOWAL, 13462 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 187

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!