Tymoteusz urodził się 4 sierpnia 2008r. Od pierwszych chwil walczył o swoje życie. Przeszedł ciężką sepsę, był niedotleniony co spowodowało zmiany w mózgu...

Szanowni Państwo, zwracam się z prośba o dofinansowanie terapii dla naszego syna.Tymoteusz urodził się 4 sierpnia 2008r. Od pierwszych chwil walczył o swoje życie. Przeszedł ciężką sepsę, był niedotleniony co spowodowało zmiany w mózgu. Tymoteusz ma zdiagnozowany Zespół Aspergera - zaburzenia ze spektrum autyzmu oraz astmę oskrzelową. Ma duże problemy z integracją sensoryczną, przez co wymaga stałej terapii: pedagogicznej, psychologicznej i logopedycznej. Astma powoduje, że często opuszcza lekcje, a kaszel i duszności dają się we znaki. U Tymka obniżona jest koordynacja ruchowa w obrębie motoryki dużej i małej. Ma problemy z aktywnościami wymagającymi utrzymywania równowagi. Tymek jest dzieckiem bardzo inteligentnym, ma ogromny potencjał i pasje. Poznawczo radzi sobie świetnie, gorzej jest z funkcjonowaniem społecznym. Tymek ma ogromne szanse na, nie tyle wyzdrowienie, co normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Jedyną drogą do tego jest intensywna terapia i rehabilitacja, których niestety nie jestem już w stanie samodzielnie finansować. bez wsparcia finansowego Ludzi Dobrej Woli nie damy sobie rady.  

WSPOMÓŻ TYMKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pawlusiński, 8391 pomagacie Tymkowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 359

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!