Jestem Tymoteusz Jurewicz, urodziłem się 17 sierpnia 2014 r. W czerwcu 2016 zdiagnozowano u mnie autyzm, któremu towarzyszy choroba metaboliczna objawiająca się nadmierną aktywnością i nadmiernym spaniem. Wymagam stałej opieki i pomocy różnych specjalistów.

Korzystam ze wsparcia rehabilitantów, dietetyków , terapeutów (SI), psychologów, pedagogów i lekarzy specjalizujących się w zaburzeniach metabolicznych. Abym mógł osiągać postępy w rozwoju potrzebuję wsparcia. Systematyczna terapia wiąże się z dużymi kosztami, szczególnie mieszkając w małej miejscowości. Bardzo proszę o wsparcie mnie w codziennych zmaganiach.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JUREWICZ,8622 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 433

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!