Tymek urodził się w 2013 roku. I choć z początku nic na to nie wskazywało, bo w skali Apgar dostał 10/10, to dość szybko zauważyliśmy, że coś jest nie tak. Okazało się, że Młody ma MPD (mózgowe porażenie dziecięce). Jego prawa rączka i nóżka są porażone, ciągle napięte.

Niepełnosprawność cały czas bardzo przeszkadza mu w codziennych czynnościach. Przeszliśmy przez setki godzin rehabilitacji, zdecydowaliśmy się na nierefundowaną operację fibrotomii, leczymy problemy neurologiczne, które ujawniły się później. Regularne rehabilitacje, leki i badania neurologiczne są potrzebne Tymowi cały czas.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TOBOLSKI, 4785 pomagają Państwo Tymkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 946

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!