Tomek ma 31 lat, jest autystyczny ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Miewa często stany napięcia emocjonalnego i złości a od 2015 r. nasiliły się u Niego napady niszczenia różnych przedmiotów i destrukcji a także, inne, trudne zachowania...

Tomek ma 31 lat, jest autystyczny ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Miewa często stany napięcia emocjonalnego i złości a od 2015 r. nasiliły się u Niego napady niszczenia różnych przedmiotów i destrukcji a także, inne, trudne zachowania.Wskutek tego Tomek nie uczestniczy w życiu społecznym, nie uczęszcza do ŚDS lub innych placówek środowiskowych. Problemem jest wizyta np. w przychodni czy wszelkich, innych miejscach publicznych. Nie w pełni skuteczna jest farmakoterapia a 2-krotna hospitalizacja nie przyniosła poprawy.Pewną poprawę, wyciszenie i stabilizację stanu zdrowia Tomka przynosi odpowiednia psychoterapia i systematyczne turnusy terapeutyczne. Miesięczny koszt takich zajęć wynosi 1000-1500 zł. a 10 dniowego turnusu 3800 zł. Nawet za najdrobniejszą kwotę przekazaną na ten cel w formie 1% podatku, darowizny lub innej będziemy wraz z Tomkiem wdzięczni. 

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtalik, 7821 pomagacie Państwo Tomkowi w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 468

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!