Mój mały cud Tomasz Trzciński urodził się 30 listopada 2011. Już od początku widzieliśmy, że z synkiem jest ograniczony kontakt, poważny nie szukał kontaktu z nami...

Mój mały cud Tomasz Trzciński urodził się 30 listopada 2011. Już od początku widzieliśmy, że z synkiem jest ograniczony kontakt, poważny nie szukał kontaktu z nami. W czerwcu 2016r. po diagnozie nie dano nam żadnych złudzeń. Nasz syn ma Zespół Aspergera. Jest inteligentny ale ciężko mu żyć w społeczeństwie. Koszty leczenia są niewyobrażalne. Suplementy, dieta (bez glutenu, cukru i mleka) oraz leki są niezbędne do funkcjonowania syna w społeczeństwie. Częste kontrole u lekarzy generują ogromne koszty. W Polsce temat autyzmu nie jest jeszcze znany. Terapie, sposoby leczenia i potrzebne leki i suplementy w większości nie są refundowane przez NFZ. Dla  rodziców dzieci autystycznych skuteczne leczenie jest olbrzymim  wydatkiem,  przekraczającym możliwości finansowe. Dlatego prosimy o wpłaty aby Tomek mógł dogonić swoich rówieśników i z spokojem stać się częścią społeczeństwa, w którym przyjdzie mu żyć.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trzciński, 8248 pomagacie Nam Państwo w codziennej walce o samodzielność Naszego syna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 342

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!