Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Tomasz Tomicki

Mam na imię Tomasz, mam 41 lat. Z zawodu jestem fizjoterapeutą Dotychczas pomagałem pacjentom dochodzić do sprawności fizycznej oraz niosłem innym nadzieję na lepsze jutro....

Mam na imię Tomasz, mam 41 lat. Z zawodu jestem fizjoterapeutą. Dotychczas pomagałem pacjentom dochodzić do sprawności fizycznej oraz niosłem innym nadzieję na lepsze jutro. Przez blisko 15 lat rehabilitowałem dzieci z dystrofią mięśniową. Dzisiaj sam walczę o swoje życie, gdyż w 2015 roku niespodziewanie zdiagnozowano u mnie wielonarządową, postępującą chorobę genetyczną - dystrofię miotoniczną typu 1. Choroba zaatakowała mięśnie przewodu pokarmowego oraz oddechowe. Mam coraz większe problemy z poruszaniem się i mową.Walczę — tym bardziej, że muszę mieć siły, by aktywnie uczestniczyć w wychowywaniu i rehabilitacji dwuipółletniego synka Antosia, który odziedziczył po mnie wadliwy gen. Jedyną nadzieję widzę w przeszczepie mezenchymalnych komórek macierzystych. Koszt jest ogromny i przekracza możliwości finansowe mojej rodziny, ale wierzę, że dzięki Państwa pomocy uda mi się osiągnąć cel. Dlatego zwracam się do wszystkich znajomych i nieznajomych o dobrym sercu z prośbą o wsparcie finansowe. Z góry dziękuje za wsparcie.

POMÓŻ MI WYGRAĆ TĘ WALKĘ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tomicki, 6511 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia, którym cieszyłem się przed chorobą.

Z góry dziękuje za wsparcie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4007
Ulotkę wygenerowano: 28
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>