Witam. Mam na imię Tomasz. Urodziłem się 16 grudnia 2017 roku w 36 tygodniu ciąży, z wadą genetyczną - zwaną ZESPÓŁ DOWNA. Niestety posiadam także wady towarzyszące, którymi są niedoczynność tarczycy, niedoczynność nadnerczy spowodowaną lekami, niedosłuch obustronny oraz podejrzenie astmy. Zespół Downa wiąże się z opóźnieniem rozwoju, niskim napięciem mięśniowym.

Potrzebuję bardzo dużo rehabilitacji, logopedy, pedagoga i psychologa. Niestety to wszystko wiąże się z wydatkami. Jestem też pod opieką różnych specjalistów m.in. endokrynologa, pulmonologa, kardiologa, audiologa itp. Mam już 3 latka, a niestety jeszcze nie mówię. Bardzo dziękuję za oddanie swojego 1%. Moje postępy można śledzić na Facebook PRZYGODY TOMUSIA Z TRISOMIĄ 21.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TETZLAFF,9396 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 706

Ilość pobrań: 38

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!