Witam. Nazywam się Tomasz, mam 29 lat. W 2007 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku czego doszło do złamania kręgów TH-4, TH-5 oraz porażenia tułowia i kończyn dolnych.

Poruszam się na wózku inwalidzkim ale dzięki codziennym ćwiczeniom oraz odpowiedniemu sprzętowi ortopedycznemu poczyniłem wyraźne postępy. Obecnie jestem na etapie nauki chodu z wykorzystaniem jednej kuli łokciowej. Kontynuowanie rehabilitacji i dalsze postępy przybliżają mnie do upragnionego stanu, w którym w miarę swobodnie będę mógł się przemieszczać w pozycji spionizowanej. Sytuacja finansowa moja i mojej rodziny nie pozwala na kontynuowanie leczenia w wystarczającym stopniu.

PROSZĘ PAŃSTWA O WSPARCIE FINANSOWE

Przekazując 1% podatku i darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem OKUPSKI, 3151 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 492

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!