Witam. Nazywam się Tomasz Michajlik. Mam 35 lat. W roku 2012 przeszedłem operację ropnia mózgu płata lewego. Moje życie zmieniło się diametralnie, 2 lata leżałem sparaliżowany...

Witam. Nazywam się Tomasz Michajlik. Mam 35 lat. W roku 2012 przeszedłem operację ropnia mózgu płata lewego. Moje życie zmieniło się diametralnie, 2 lata leżałem sparaliżowany.Dzisiaj już siedzę połączony z wózkiem inwalidzkim i samodzielnie jem. Wiele rzeczy nie pamiętam. Potrzebuję całodobowej opieki, którą obecnie zapewniają mi moi sześćdziesięcioletni  rodzice.W związku z tym zwracam się o przekazanie 1% podatku na moje leczenie, rehabilitację i środki do życia, bym zaczął chodzić  i biegać.  

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Michajlik, 8010 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 399

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!