To jest nasz syn - Tomasz Marczyński. Urodził się w 27 tygodniu ciąży z niewykształconymi w pełni płucami. Zaowocowało to ciężką postacią dysplazji oskrzelowo-płucnej co uzależniło go od wsparcia respiratora...

To jest nasz syn - Tomasz Marczyński. Urodził się w 27 tygodniu ciąży z niewykształconymi w pełni płucami. Zaowocowało to ciężką postacią dysplazji oskrzelowo-płucnej co uzależniło go od wsparcia respiratora. Po operacyjnym usunięciu części prawego płuca, Tomasz potrzebuje czasu, specjalistycznego sprzętu, profesjonalnej rehabilitacji oraz wsparcia żeby zdrowieć, rozwijać się i nadrabiać zaległości wynikające z choroby.Prosimy o wsparcie, które powoli mu się rozwijać i wyrosnąć na zdrowego i wartościowego człowieka.   

POMÓŻ TOMASZOWI W WALCE O LEPSZE JUTRO

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Marczyński, 7493 wspieracie Państwo rozwój oraz codzienne życie Tomasza.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 418

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!