Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Tomasz Kwit

Mam na imię Tomasz. Mam już 6 lat, mam też starszą o 3,5 roku siostrę Julię. Urodziłem się 7 października 2011 r. jako zdrowe dziecko...

Mam na imię Tomasz. Mam już 6 lat, mam też starszą o 3,5 roku siostrę Julię. Urodziłem się 7 października 2011 r. jako zdrowe dziecko. Dostałem 10 punktów w skali Apgar. Moi rodzice bardzo krótko cieszyli się moim dobrym zdrowiem i zupełnie nie przeczuwali co się zaraz wydarzy. Zaczęło się niewinnie. Kiedy miałem niespełna miesiąc przestałem się wypróżniać. Trafiłem w końcu do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę Hirschsprunga. Jest to rzadkie, wrodzone schorzenie unerwienia jelita. Jedyną metodą leczenia tej choroby jest leczenie chirurgiczne. Od tego czasu przeszedłem już dziewięć operacji. Trzy razy wyłaniano mi stomię. Ostatnią operację przeszedłem 21.01.2015 r. i polegała ona na wyłonieniu ileostomii (stomii na jelicie cienkim). W szpitalu byłem już ponad 30 razy i mimo, że są tu bardzo miłe ciocie i wujkowie to wolę zdecydowanie spędzać czas w domu z moją siostrzyczką. Mimo wielu trudnych chwil jakich doświadczyłem, jestem bardzo pogodnym, towarzyskim i uśmiechniętym chłopcem. Uwielbiam chodzić do przedszkola. Lekarze nie mają dla mnie dobrych wiadomości. Wyniki moich badań wskazują jednoznacznie, że nie będę mógł funkcjonować bez stomii. Ostatnia próba powrotu do normalności się nie powiodła. Obecnie mój stan zdrowia się pogorszył. Bardzo często dopadają mnie infekcje, które za każdym razem wymagają hospitalizacji oraz wdrożenia specjalnego sposobu odżywiania, które jest niestety bardzo kosztowne. Do problemów z jelitami dołączyły problemy urologiczne, z którymi borykam się od przeszło roku. Wymagają one również kosztownej farmakoterapii i licznych, nieprzyjemnych badań. Nie wiem jak długa droga jeszcze przede mną ale z Waszą pomocą będzie ona na pewno łatwiejsza.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kwit, 4002 pomagają Państwo mnie i mojej rodzinie w codziennych zmaganiach z chorobą. Za wszelką okazaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękuję – Tomasz Kwit wraz z rodzicami.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kwit, 4002 pomagają Państwo mnie i mojej rodzinie w codziennych zmaganiach z chorobą. Za wszelką okazaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękuję – Tomasz Kwit wraz z rodzicami.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1038
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>