Nazywam się Tomasz Kubielski, mam 57 lat. Jestem na wózku inwalidzkim, mam niedowład rąk i nóg, mam uszkodzony kręgosłup. Mieszkam w DPS...

Nazywam się Tomasz Kubielski, mam 57 lat. Jestem na wózku inwalidzkim, mam niedowład rąk i nóg, mam uszkodzony kręgosłup. Mieszkam w DPS. Poznałem kobietę swojego życia. Zaręczyliśmy się i chcemy być razem. Niestety nie mamy możliwości zamieszkać razem i opuścić DPS, mamy troszeczkę oszczędności tzn. narzeczona. Chcemy spróbować i wybudować coś małego, ale własnego, żeby być razem. Dlatego zwracam się tą drogą o każdą pomoc finansową, każda złotówka to pomoc, za którą serdecznie dziękujemy.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kubielski, 10117 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 306

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!