Tomasz ma 36 lat. W maju 2014r. przebywając w szpitalu przeszedł nagłe zatrzymanie krążenia /NZK/, w wyniku czego doznał uszkodzenia mózgu z niedotlenienia. Cierpi na niedowład czterokończynowy, dzięki ciągłej rehabilitacji porusza się w miarę samodzielnie, jednak nadal potrzebuje osoby towarzyszącej przy codziennych czynnościach/toaleta, posiłki itp.

Cierpi nadal na mioklonie, bardzo utrudniają mu codzienne życie. Tomek stracił część pamięci, ma problemy z mową i pisaniem. Tomasz pozostaje pod opieką lekarzy i rehabilitantów. Budżet, którym dysponujemy jest ograniczony. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Uzyskane środki przekażemy na wszechstronną rehabilitację neurologiczną. Tomasz ma jedno marzenie - móc wsiąść za kierownicę i być kierowcą!

POMÓŻMY TOMKOWI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalik, 5527 pomagacie Państwo Tomkowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3711

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!