Nazywam się Grzesik Tomasz. Moje problemy zaczęły się we wczesnym dzieciństwie. Jednak dopiero w wieku 6 lat stwierdzono u mnie zespół Aspergera.

Moim największym problemem są trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji międzyludzkich, problemy z komunikacją oraz trudności z akceptacją zmian. Ponadto przejawiam obsesyjne zachowania i mam nadwrażliwość oraz niedowrażliwość na niektóre bodźce. "Inny" sposób budowania relacji z otoczeniem jest niezrozumiały przez większość społeczeństwa. Jestem studentem III roku informatyki. Myślę, że jest to dla mnie odpowiedni kierunek, biorąc pod uwagę moje problemy. W związku z tym, oprócz wydatków na rehabilitację i terapię, potrzebuję także odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które są bardzo drogie.

POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRZESIK, 10787 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 154

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!