Nazywam się Tomasz Drzewiecki. Od 25 lat zmagam się z barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki – chorobą, która „wyłączyła” z działania znaczne fragmenty kluczowych dla prawidłowego widzenia części oka.

Jej skutkiem jest brak ostrego widzenia, brak możliwości rozpoznawania szerokiej gamy kolorów, zwężenie pola widzenia. Przez lata choroba uznawana była za nieuleczalną, jednak prowadzone na całym świecie eksperymentalne terapie z wykorzystaniem komórek macierzystych dają szansę na częściową regenerację siatkówek, czego skutkiem będzie lepsze widzenie. Niestety koszt terapii (120 000 zł) znacznie przewyższa moje możliwości finansowe.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem DRZEWIECKI, 10606 pomagają mi Państwo w sfinansowaniu leczenia i wspierają moje codzienne funkcjonowanie.

Z góry serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1529

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!