Tomek na początku września 2016 r. w skutek wypadku komunikacyjnego uległ licznym obrażeniom i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu...

Tomek na początku września 2016 r. w skutek wypadku komunikacyjnego uległ licznym obrażeniom i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu. Co za tym idzie świat wywrócił się do góry nogami. Po przejściu skomplikowanej operacji stabilizacji kręgosłupa Tomek rozpoczął rehabilitację i jest na początku długiej i ciężkiej drogi.Robi wszystko co w jego mocy żeby osiągnąć samodzielność.Jest bardzo ambitny i zdeterminowany, Tomek ma malutką córeczkę - oczko w głowie dumnego tatusia. Niestety droga jest długa  i wyboista… wierzymy jednak, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się ją pokonać.  

WSPOMÓŻ TOMKA W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borrmann, 6407 pomagacie Państwo Tomkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 508

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!