Tomasz Błąd
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Jestem Tomek i mam 8 lat. Jestem radosnym chłopcem, ciekawym świata pomimo swojej niepełnosprawności. W wieku 4 lat, po licznych badaniach i testach zdiagnozowano u mnie afazję rozwojową.
Od tego czasu aby móc się rozwijać i zdobywać umiejętność komunikacji z otoczeniem za pomocą mowy, rehabilituję się ze wsparciem rodziców i specjalistów. Dzięki Państwa pomocy, pozyskane środki pozwolą mi na intensywniejszą terapię oraz zakup narzędzi wspomagających rehabilitację. Pragnę poznawać świat i najbliższe otoczenie, szczególnie rówieśników, z którymi tak bardzo chciałbym się bawić i ich rozumieć.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BŁĄD, 16290 wspieracie mnie Państwo w codziennych zmaganiach i rozwoju.
