Tobiasz urodził się z wrodzoną przepukliną przeponową prawostronną, z wątrobą i jelitami w klatce piersiowej. Wiele miesięcy spędził na intensywnej terapii walcząc o życie. Niestety czas spędzony pod respiratorem pozostawił swoje ślady. Tobiaszek ma nieprawidłowy sygnał istoty białej i zmiany w mózgu, ma już półtora roku ale nie siedzi, nie czworakuje, nie chodzi, nie mówi. Ma wzmożone napięcie mięśniowe w kończynach górnych i obniżone w kończynach dolnych.

Jest pod opieką kardiologa, okulisty, chirurga, fizjoterapeuty, neurologopedy, neurologa. Wymaga konsultacji genetycznej (musimy wykonać badanie WES). Wyniki wykonanych badań oraz obraz kliniczny mogą sugerować podłoże genetyczne opóźnienia psychoruchowego. Potrzebna jest intensywna rehabilitacja i objecie wczesnym wspomaganiem rozwoju, aby Tobiaszek mógł chodzić, mówić, być sprawny i w przyszłości samodzielny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHODUŃ,13123 wspierasz Tobiasza w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1299

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!