Nazywam się Teresa Pachucka. Od 21-ego roku życia choruję na stwardnienie rozsiane (SM) Początkowo rzutowa postać choroby, od 8 lat przeszła we wtórnie postępującą.

Dokuczliwe skutki choroby pogłębił dodatkowo przebyty w 2009 r. udar móżdżku. Obecnie poruszam się na wózku i nie jestem zdolna do samodzielnej egzystencji. Z wielką nadzieją brałam udział w badaniach klinicznych testujących nowe leki, jednak nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Rokowania lekarzy są złe ze względu na stałą  progresję choroby. Aby jak najbardziej spowolnić narastającą niepełnosprawność, potrzebna jest systematyczna rehabilitacja.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Państwa pomoc w postaci przekazania 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pachucka, 2108 pomoże mi w codziennym funkcjonowaniu. Za okazaną pomoc z głębi serca dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 963

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!