Nazywam się Teresa i mam 59 lat. Od 1998r. zmagam się z chorobami nowotworowymi. Jako skutek uboczny leczenia raka piersi wystąpiła u mnie miażdżyca, co doprowadziło do amputacją nogi. Kolejny raz uczę się chodzić, nadal mam duży problem z pokonywaniem schodów, co prawie uniemożliwia mi wychodzenie z mieszkania.

Moje marzenie to powrót do normalnego życia. Chciałabym też kiedyś pojechać nad nasze morze ale bez opiekunki z samochodem jest to niemożliwe. Nadal dużo czytam ale nie daje rady zajmować się robótkami czy pięknymi kartkami bo uniemożliwia mi to ból kręgosłupa. Niestety lek który przyjmuję jest bardzo drogi i nierefundowany przez NFZ, dlatego proszę o pomoc w walce o realizację marzeń.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁUSIAKOWSKA, 11155 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 731

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!