Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Teresa Cywilis

Dzień dobry, Teresa, nasza Mama, w zeszłym roku otrzymała drugie życie. W zeszłym roku wykryto u Mamy guza mózgu. Jest 11 maja 2015 roku, Mama musiała poddać się operacji...

Dzień dobry, Teresa, nasza Mama, w zeszłym roku otrzymała drugie życie. W zeszłym roku wykryto u Mamy guza mózgu. Jest 11 maja 2015 roku, Mama musiała poddać się operacji. Poszukiwaliśmy przeróżnych metod leczenia dostępnych w kraju bazujących na wiedzy lekarskiej. Tylko operacja okazała się jedyną szansą na dalsze życie, a jednocześnie pytaniem: czy ją przeżyje? Nastąpił szereg komplikacji pooperacyjnych oraz liczne infekcje. Tylko modlitwa dawała nam nadzieję... Łzy ciekły z policzków prawie w takim samym tempie jak kolejne leki podawane Mamie w formie kroplówek. Myśleliśmy, że już nigdy nie usłyszymy Mamy głosu, a uśmiech i oczy pełne miłości będziemy wspominać tylko ze zdjęć. I tak przez 5 miesięcy bodźcując, ćwicząc, odżywiając i pielęgnując. W międzyczasie zaistniała konieczność zastosowania u Mamy zastawki w związku z wodogłowiem. Po drugiej próbie jej założenia - organizm ją przyjął i zaczęła działać. Budujemy wszystko zupełnie od nowa - cegła po cegle. Robimy wszystko, co w naszej mocy by spełnić jej marzenie - aby znowu zaczęła chodzić. Mama potrafi już obracać się na boki, posadzona siedzi sama bez podparcia coraz lepiej utrzymując równowagę. Jest jeszcze ktoś szczególny w tym wszystkim: 5-letni Alanek - jedyny i ukochany wnuczek Mamy, który wciąż zadaje nam pytanie: „a czy Babcia jutro pójdzie ze mną do przedszkola”? Codzienna całodobowa opieka nad Mamą pochłania wiele wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Zachodzi konieczność stosowania specjalistycznych diet, lekarstw sprowadzanych z zagranicy, a przede wszystkim bardzo intensywnej rehabilitacji. Wszystko powyższe nie ma szansy funkcjonować bez tego co tak przyziemne, czyli pieniędzy... Bezwzględnie konieczny i wszechstronny program leczniczy i rehabilitacyjny to 5-7 godzin zajęć dziennie. Realizacja tego przekracza nasze możliwości finansowe, a koszty są ogromne. Dlatego z całych serc prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Każda nawet najdrobniejsza pomoc jest bezcenna. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Cywilis, 5989 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o zdrowie Mamy.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 361
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>