Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szymon Trojanowski

Jestem Szymon, urodziłem się z ciężką wadą serca - w obecnej chwili jestem po całkowitej korekcie wspólnego pnia tętniczego. Przeszedłem dwie operacje, jedną z nich był banding a druga na otwartym serduszku. W trzeciej dobie mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dostałem niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej, noworodkowego zakażenia dróg moczowych, zakażenia wirusem...

Jestem Szymon, urodziłem się z ciężką wadą serca - w obecnej chwili jestem po całkowitej korekcie wspólnego pnia tętniczego. Przeszedłem dwie operacje, jedną z nich był banding a druga na otwartym serduszku. W trzeciej dobie mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dostałem niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej, noworodkowego zakażenia dróg moczowych, zakażenia wirusem. Pod koniec listopada 2016 roku miałem przeprowadzony banding na żyłach, które idą do płuc tzn., miałem założone opaski na żyłach po to, żeby uregulować przepływ krwi do płuc. Po długim pobycie w szpitalu leżałam zaintubowany i powoli dochodziłem do siebie.Minęło 3 miesiące jak wróciłem do domu. Mimo, że bywałem w domu często, chorowałem na górne drogi oddechowe. W czerwcu przeszedłem drugą operacje na otwartym serduszku. Była to bardzo trudna operacja. Ale moja mama wierzyła, że wyzdrowieje, dużo się modliła. I udało się, chociaż wciąż jestem bardzo slaby. Wymagam rehabilitacji rozwojowej i sensorycznej. Dla moich rodziców to bardzo duży wydatek. Proszę o pomoc wszystkich darczyńców. Na co dzień staram być dzieckiem pogodnych i silnym. Chcę, żeby moja mama widziała moją chęć do życia.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trojanowski, 9963 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 796
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>