Mam na imię Szymon. Urodziłem się w 28 tygodniu ciąży bliźniaczej. Mój brat był słabszy, żył tylko 6 godzin. Musiałem bardzo wiele przejść, ale walczyłem o życie...

Mam na imię Szymon. Urodziłem się w 28 tygodniu ciąży bliźniaczej. Mój brat był słabszy, żył tylko 6 godzin. Musiałem bardzo wiele przejść, ale walczyłem o życie. Dziś mam 13 miesięcy i jestem bardzo radosnym chłopcem. Przyszedłem na świat o 3 miesiące za wcześnie, w stanie krytycznym, z wagą 1020 APGAR 2,3,3. Przez ok. 2 miesiące oddychał za mnie respirator. W tym czasie miałem dwie operacje brzucha, tzw. martwicze zapalenie jelit. Przez ok. 3 miesiące nie przyjmowałem pokarmów, jedynie karmienie dożylne, ze względu na postępującą retinopatię wcześniaczą. Miałem 3 zabiegi laseroterapii na oczka. Spędziłem ponad 3 miesiące w szpitalu. Kiedy przyjechałem wreszcie do domu musiałem nauczyć się oddychać, sam bez dodatkowego tlenu oraz pić z butelki smoczkiem, bo wcześniej byłem karmiony przez sondę. Od 6 miesiąca życia jestem rehabilitowany. Ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe nie potrafię jeszcze siedzieć samodzielnie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sikora, 3027 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za wsparcie.

POMÓŻ MI W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Z góry dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 730

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!