Szymuś ma dwa lata. W czwartym miesiącu życia, nastąpił moment gdy nasz syn przestał się prawidłowo rozwijać. Radość i beztroskę poznawania nowych rzeczy, nabywania zdolności naturalnych dla małego dziecka, zastąpiła walka...

Szymuś ma dwa lata. W czwartym miesiącu życia, nastąpił moment gdy nasz syn przestał się prawidłowo rozwijać. Radość i beztroskę poznawania nowych rzeczy, nabywania zdolności naturalnych dla małego dziecka, zastąpiła walka o jego życie i sprawność. Szymon nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Zdiagnozowano u niego czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, zez zbieżny, nierównomierne napięcie mięśniowe oraz małogłowie wtórne. Syn jest pod stała opieką lekarzy specjalistów; neurologa, genetyka, rehabilitanta, okulisty, endokrynologa i laryngologa. Po mimo wizyt w szpitalach i dużej ilości badań Szymuś jest radosnym, ciekawym świata chłopcem. Dlatego szukamy nieustannie nowych metod leczenia, które mogły by usprawnić i poprawić jego możliwości ruchowe i intelektualne. Szymuś dzielnie znosi trudy codziennych zajęć poprawiających jego sprawność ruchową jak i poznawania otoczenia. Dzięki stałej terapii i rehabilitacji robi postępy, które dają nam nadzieję, że będzie mógł w miarę możliwości sprawnie funkcjonować. Niestety koszty, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dodatkowych zajęć dla Szymusia znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe.  Za każdą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.

WSPOMÓŻ SZYMONA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mojek, 8267 pomagacie Państwo Szymonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Za każdą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2318

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!