Mam na imię Szymon i mam 6 lat. Już trzeci raz walczę o życie. Po raz pierwszy w łonie mojej mamusi, drugi raz kiedy urodziłem się w 33 tygodniu ciąży i teraz - od kiedy zdiagnozowano u mnie białaczkę...

Mam na imię Szymon i mam 6 lat. Już trzeci raz walczę o życie. Po raz pierwszy w łonie mojej mamusi, drugi raz kiedy urodziłem się w 33 tygodniu ciąży i teraz - od kiedy zdiagnozowano u mnie białaczkę. Moja rodzina oraz znajomi modlą się i wierzą w to, że pokonam chorobę i będę dalej żyć. W związku z ogromnym pragnieniem wyzdrowienia, zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie mnie w tej walce.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Miotk, 3348 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Zebrane środki zostaną przekazane na moje leczenie.Z całego serduszka dziękuje za każdy gest z Państwa strony.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Szymon Miotk


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 615

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!