Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szymon Idczak

To był jeden z tych telefonów, którego każdy boi się najbardziej. Wcześnie rano, dzwoni ktoś z bliskiej rodziny: „Szymon miał wypadek. Zabrali go do szpitala. Jest w stanie krytycznym”...

To był jeden z tych telefonów, którego każdy boi się najbardziej. Wcześnie rano, dzwoni ktoś z bliskiej rodziny: „Szymon miał wypadek. Zabrali go do szpitala. Jest w stanie krytycznym”. Mijały dni, a Szymon pod respiratorem walczył o swoje życie, na tyle wytrwale, że po kilku dniach lekarze zdecydowali się na operacje złamanej ręki i nogi. Dzień za dniem ciągnął się na modlitwach i wierze, że zdarzy się cud. I tak się stało. Szymek otworzył oczy. Niestety diagnoza lekarzy nie pozostawia złudzeń: rozlany uraz aksonalny mózgu i afazja globalna. Szymon nie mówi, ma sparaliżowaną prawą część ciała. Każda wizyta na oddziale utwierdza nas w przekonaniu, że Szymciu jest z nami, że nas rozumie. Każdy delikatny uśmiech, podanie ręki, każda łza cieknąca po jego policzku pobudza wiarę w to, że jeszcze jest nadzieja, że zdarzy się jeszcze jeden cud i usłyszymy jego głos. Za kilka miesięcy Szymon zostanie ojcem. Na świat przyjdzie jego mała córeczka. Bardzo byśmy chcieli, żeby do tego czasu już sam jadł i poruszał prawą ręką. Niestety pobyt w ośrodku rehabilitacji neurologicznej jest bardzo drogi, a bez niego Szymon zostanie więźniem we własnym ciele.Wierzymy, że ćwiczenia i opieka specjalistów przyniosą dobre efekty. Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się odzyskać syna! „Kochanie, czas wstawać – już wystarczająco się należałeś”.  

WSPOMÓŻ SZYMONA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Idczak, 9859 pomagacie Państwo Szymonowi w powrocie do zdrowia i w codziennym funkcjonowaniu.

Rodzina

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1081
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>