Szymon ma 11 lat. Ma zespół Aspergera, ADHD, zespół Arnolda-Chiariego, wadę genu 9, zespół gorlina-getza, chorobę dwubiegunową.

Jest chłopcem bardzo inteligentnym, bardzo dobrze uczącym się, biorącym udział w różnych konkursach, uwielbia czytać, jak również uczęszcza na Uniwersytet dziecięcy. W szkole jego największą pasją są: matematyka, geografia i historia. Szymonowi jest bardzo potrzebna rehabilitacja ruchowa, jak i psychologiczna. Choroby naszego syna ograniczają jego codzienne życie nie pozwalają mu spełniać jego marzeń. Bardzo prosimy o wsparcie naszego syna.

WSPOMÓŻ SZYMONA W WALCE O LEPSZE JUTRO

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GUMIENNY, 6740 pomagacie Państwo Szymonowi w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 890

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!