Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sylwia Zielińska

Nazywam się Sylwia Zielińska, mieszkam w Nowogardzie. W wieku 10 lat zdiagnozowano u mnie Rdzeniowy Zanik Mięśni...

 Nazywam się Sylwia Zielińska, mieszkam w Nowogardzie. W wieku 10 lat zdiagnozowano u mnie Rdzeniowy Zanik Mięśni. Choroba spowodowała, że poruszam się na wózku. Wymagam całkowitej pomocy drugiej osoby. Na tę chorobę nie ma żadnego leku, usprawnić mnie może systematyczna rehabilitacja, która jest kosztowna. Choroba nie przeszkadza mi być osobą aktywną. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim. W chwili obecnej jestem na IV roku studiów doktoranckich. Aktywnie działam naukowo (wyjeżdżam na konferencje, publikuję artykuły naukowe, w ramach praktyk prowadzę zajęcia ze studentami). Staram się, żyć tak jak zdrowi ludzie. Zebrane środki chcę przeznaczyć na rehabilitację oraz zakup i montaż windy. W tej chwili by wyjść z domu mam do pokonania 40 schodów, dlatego ograniczam się tylko do koniecznych wyjść (wyjazd na Uczelnie, konferencje).  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zielińska, 1951 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Wszystkim, którzy zdecydują się mi pomóc oraz tym, którzy zrobili to w latach ubiegłych, z całego serca szczerze dziękuję!

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Wszystkim, którzy zdecydują się mi pomóc oraz tym, którzy zrobili to w latach ubiegłych, z całego serca szczerze dziękuję!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 452
Ulotkę wygenerowano: 14
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a