Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sylwia Szabelska

Nazywam się Sylwia Szabelska, mam 30 lat, mieszkam w Michowie – niewielkiej miejscowości, leżącej w woj. lubelskim. Od urodzenia zmagam się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) – ciężką i zarazem postępującą chorobą, prowadzącą do wielu powikłań...

Nazywam się Sylwia Szabelska, mam 30 lat, mieszkam w Michowie – niewielkiej miejscowości, leżącej w woj. lubelskim. Od urodzenia zmagam się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) – ciężką i zarazem postępującą chorobą, prowadzącą do wielu powikłań. Z czasem choroba doprowadziła do ogromnego skrzywienia kręgosłupa, które utrudnia mi siedzenie oraz oddychanie. Pojawiły się też coraz to większe przykurcze nóg, a z czasem także rąk, zwłaszcza prawej. Zmniejszyć je można tylko poprzez systematyczną rehabilitację. Poza tym często miewam problemy z połykaniem, więc jem małe ilości i niewiele ważę, co z kolei prowadzi do ciągłej anemii. W chwili obecnej moja sprawność fizyczna jest bardzo ograniczona, jestem więc całkowicie uzależniona od pomocy innych osób, poruszam się na wózku inwalidzkim i wymagam stałej opieki. Pomimo piętrzących się problemów, staram się być osobą patrzącą optymistycznie w przyszłość. Nie lubię narzekać na swój los. W wolnym czasie dużo czytam, piszę również rożnego typu teksty, m.in. wiersze – moim marzeniem jest móc spełniać się w tym kierunku. Utrzymuję się z niewielkiej renty oraz niskiego zasiłku pielęgnacyjnego – wysokość tej kwoty nie pozwala mi na pokrycie kosztów związanych z chorobą. Każde okazane wsparcie będzie dla mnie olbrzymią pomocą. Środki, jakie zostaną mi przekazane wykorzystam na opłacenie rehabilitacji domowej, zakup sprzętu ortopedycznego i zakup odżywek. Marzę również o dostosowanym do mnie wózku elektrycznym, dzięki któremu mogłabym poczuć się trochę niezależna.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Szabelska, 887 wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobą. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 149
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a