Mam na imię Sylwia. W wieku 16 lat w wakacje 2010 roku byłam z rodziną nad morzem. Podczas kąpieli porwała mnie fala. Pod wodą byłam około 20 minut, w wyniku czego doszło u mnie do niedotlenienia mózgu i ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Mam niedowład kończyn dolnych, ruchy mimowolne całego ciała, napady padaczkowe częściowe proste, zaburzenia pamięci i myślenia abstrakcyjno-logicznego. Mimo wszystko nie poddaję się. Jeżdżę na wózku inwalidzkim, ale jest szansa, że kiedyś będę mogła samodzielnie chodzić i funkcjonować. Jednak wymaga to nieustannej rehabilitacji, co jest kosztowne, dlatego proszę o pomoc.

PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MALINOWSKA,2523 pomożesz mi zebrać środki na niezbędną dla mnie rehabilitację oraz wesprzesz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6378

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!